Våre ansatte

Administrasjon

Atle Bjurstedt

Atle Bjurstedt

Rektor og daglig leder

atle.bjurstedt@gokstadakademiet.no

Silje Bolstad

Silje Bolstad

Studiekoordinator

silje.bolstad@gokstadakademiet.no

Oriana Valenzuela

Administrasjonskoordinator

oriana.valenzuela@gokstadakademiet.no

Camilla Wollertsen

Camilla Wollertsen

Avdelingsleder studier og Kvalitetsleder. Faglig ansvarlig for Digital markedsføring

camilla.wollertsen@gokstadakademiet.no

Sarita Aune

Markedskoordinator

sarita.aune@gokstadakademiet.no

Najma Ali

Administrasjonsassistent

najma.ali@gokstadakademiet.no

Torunn Bodin

Studieveileder

torunn.bodin@gokstadakademiet.no

Erik Hansen Elvestad

Markedsassistent

erik.elvestad@gokstadakademiet.no

Undervisning: IT-fag

Dawood Ahmad

Faglig ansvarlig og faglærer for Frontend-utvikling

dawood.ahmad@gokstadakademiet.no

Ingrid Eika Amsrud

Ingrid Eika Amsrud

Faglærer for Webdesign

ingrid.amsrud@gokstadakademiet.no

Abebe Bediye

Faglærer for Frontend-utvikling og Cybersikkerhet

abebe.bediye@gokstadakademiet.no

Christian Berg-Henry

Christian Berg-Henry

Faglærer for Cybersikkerhet

christian.berg-henry@gokstadakademiet.no

Amina Brenneng
Amina Brenneng

Amina Brenneng

Faglærer for Frontend-utvikling

amina.brenneng@gokstadakademiet.no

Camilla Larsen

Camilla Larsen

Faglærer for Frontend-utvikling

camilla.larsen@gokstadakademiet.no

Yngve Magnussen

Faglig ansvarlig og faglærer for Backend-programmering

yngve.magnussen@gokstadakademiet.no

Craig Marais

Faglærer for Backend-programmering

craig.marais@gokstadakademiet.no

Markus Moss

Faglig ansvarlig og faglærer for Cybersikkerhet

markus.moss@gokstadakademiet.no

Rejwan Raouf

Faglærer for Backend-programmering

rejwan.raouf@gokstadakademiet.no

Egil Skjelbred

Egil Skjelbred

IT-koordinator og veileder Frontend-utvikling

egil.skjelbred@gokstadakademiet.no

Undervisning: Merkantile fag

Bendicte Borge

Benedicte Borge

Faglig ansvarlig og faglærer for Prosjektledelse

benedicte.borge@gokstadakademiet.no

Haakon Johansen

Haakon Johansen

Faglærer for Digital markedsføring

haakon.johansen@gokstadakademiet.no

Nathalie Kristoffersen

Nathalie Kristoffersen

Faglærer for Prosjektledelse

nathalie.kristoffersen@gokstadakademiet.no

Gorm Kunøe

Gorm Kunøe

Faglærer for Salg, ledelse og markedsføring

gorm.kunoe@gmail.com

Kristin Strømnæs

Kristin Strømnæs

Faglærer for Salg, ledelse og markedsføring og Digital markedsføring

kristin.stromnaes@gokstadakademiet.no

Arne Tran

Arne Tran

Faglærer for Salg, ledelse og markedsføring og Digital markedsføring

arne.tran@gokstadakademiet.no

Karl Johan Svendsen

Faglærer for Prosjektledelse

karl.johan.svendsen@gokstadakademiet.no

Cecilie Ulseth

Cecilie Ulseth

Faglærer for Salg, ledelse og markedsføring og Digital markedsføring

cecilie.ulseth@gokstadakademiet.no

Arne Wellberg

Arne Wellberg

Faglig ansvarlig for Salg, ledelse og markedsføring

arne.wellberg@gokstadakademiet.no

Camilla Wollertsen

Camilla Wollertsen

Avdelingsleder studier og Kvalitetsleder. Faglig ansvarlig for Digital markedsføring

camilla.wollertsen@gokstadakademiet.no

Studentassistenter for nett skoleåret 23/24

Daniel Hjartland

Studentassistent Backend-programmering

daniel.hjartland@gokstadakademiet.no

Malin Larsen

Studentassistent Prosjektledelse

malin.larsen@gokstadakademiet.no

Jon Anders Andersen Lauvstad

Jon Anders Lauvstad

Studentassistent Backend-programmering

jon.lauvstad@gokstadakademiet.no

Andreas Wallevik

Andreas Wallevik

Studentassistent Backend-programmering

andreas.wallevik@gokstadakademiet.no

Anders Wroldsen

Studentassistent Frontend-utvikling

anders.wroldsen@gokstadakademiet.no